Rreth Nesh

kompania

PËR NE

PROFILI I KOMPANISË

KASON MOTORS ndodhet në qytetin Liaocheng, provincën Shandong, afër tregut më të madh të tregtimit të automobilave në Kinë. Kompania jonë është themeluar në vitin 1986, e specializuar në prodhimin, R&D dhe tregtimin e automobilave, motorëve dhe pjesëve të automjeteve. KASON EV fokusohet në tregtinë e automjeteve me energji të re dhe automjete të përdorura, dhe është e përkushtuar të sjellë në botë automjete të reja me energji të gjelbër.Produktet tona janë shumë të njohura në botë. Sidomos në Afrikë, Azi, Evropë dhe të tjerët. Ne mbështetemi në kapacitetin e fuqishëm të prodhimit të automjeteve me energji të re të Kinës, aftësitë e ofrimit të shpejtë, cilësi të mirë dhe aftësi të forta shërbimi.Ne u ofrojmë klientëve tanë zgjidhje me kosto efektive të automjeteve me energji të re.Ne gjithashtu duam të krijojmë marrëdhënie biznesi me njerëzit në të gjithë botën. Nëse ka ndonjë nevojë për makina, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me ne. Ne do të përpiqemi më të mirën për të përmbushur kërkesat tuaja.

PSE NA ZGJODHET NE

makinë
makinë
makinë

PËRPARËSITË TONA

Cilësia së pari, Kason EV filloi të përmirësojë efikasitetin dhe cilësinë e produktit 10 vjet më parë.Në fushën e automjeteve elektrike, produktet e Kason kanë arritur nivelin e avancuar botëror.

INVESTIMET

Ne investojmë fonde të mëdha në kërkime dhe promovojmë të paktën dy stile të reja makinash në treg çdo vit

EFIÇENCA E PARË

Kason Group do t'i përgjigjet çdo emaili në 12 orë, do të dorëzojë çdo porosi në kohë dhe kur të ndodhë ndonjë problem, Kason Group do t'ju ndihmojë ta zgjidhni herën e parë.

makinë
makinë
makinë

SHËRBIMI JONË

Kason Group jo olny ka kapacitet të fortë në teknologjinë dhe cilësinë e produkteve, por gjithashtu ka një përvojë të shkëlqyer në biznesin dhe shërbimin ndërkombëtar.Kason Group do të ofrojë shërbim të kënaqur për çdo klient.

EKIPI YNË

Kason Group ka eksportuar në më shumë se 60 vende dhe ka marrë reputacion shumë të mirë biznesi dhe ka ngritur kompaninë e vet ose të degës së bashkëpunuar në Spanjë, Meksikë, Indi, Pakistan, Tajlandë, Azinë Lindore të Mesme, Afrikën Lindore, Afrikën e Jugut dhe Hong Kong.

SHKELQYER MAKINA SHKELQYER

Kason EV bazohet në përvojën gati dhjetëvjeçare të automjeteve prestigjioze që eksportojnë nga Kina, biznesi kryesor përfshin Sedan, SUV, furgon komercial etj.Me rritjen e ndërgjegjësimit mjedisor dhe përparimin e shkencës dhe teknologjisë, automjetet elektrike po inaugurojnë një epokë të re të inovacionit të automobilave.Kompania jonë është e përgatitur dhe e gatshme për të furnizuar tregtarët globalë të tregtisë së automjeteve me automjetet më të fundit elektrike dhe e përkushtuar për zhvillimin e mbrojtjes së mjedisit.


Lidhu

Na jepni një britmë
Merrni përditësime me email